Sevgililer Günü

Sevgililer Gününde Ne Alınabilir; Hediye Seçiminin Püf Noktaları

0

Sevgililer Günü için Hediye Seçimi Telaşı

Sevgililer günü sevdiği olan herkeste bir telaş uyandırmaktadır. Çünkü bizim kültürümüze ait olmasa da ülkemizde de ticari amaçlarla bir şekilde yerleşmiş olan bu özel günde herkes sevdiği insanı sevindirmek istiyor. Özellikle erkekler partnerlerine “nasıl daha farklı bir hediye alabilirim”, “aldığım hediyeyi beğenir mi” veya “çok seveceği bir hediyeyi nasıl bulabilirim” gibi düşüncelerle daha fazla heyecanlanıyorlar. Ancak buna rağmen erkeklerin bayanlardan daha kolay hediye beğendiklerini ve daha hızlı seçim yapabildiklerini de söyleyebiliriz. Peki sevgililer günü için neler alınabilir ve sevgililer günü için hediye seçiminde püf noktalar nelerdir ona bakalım.

Sevgililer Gününde Bayanlara Ve Erkeklere Nasıl Hediye Alınır?

Genelde bayanlara hediye alınacak alanlar çoktur. Seçenek çok olunca hediye seçimi de bir o kadar yorucu olabilir. Bir yandan da beğendirme kaygısı var tabi.

Sevgililer gününde bayanlar için hediye seçimi neler olabilir

Bayanların en büyük zaaflarından biri şık takılardır; şık kolye ya da küpeler onları çok sevindirecektir. Tabi aradaki duygusal bağa istinaden özgüveniniz ve biraz da maddi imkanınız varsa tek taş oldukça etkileyici olacaktır. Bunun yanı sıra sevdiğiniz kişi tesettürlüyse eşarp ve şallar da bayanlar için sevgililer günü hediyesi olarak güzel bir tercihtir. Eşiniz çalışan bir bayansa iş yerine gönderilen çiçekler onu çok mutlu edecektir ve çiçekler hemen hemen tüm bayanların vazgeçilmezidir. Sevdiğiniz kişi size bir ihtiyacından bahsetmişse ya da birlikte gezerken beğendiği bir şey dikkatinizi çekmişse onu sevgililer günü hediyesi olarak sunmak onu hem şaşırtabilecek hem de hoşuna gidecektir. Çikolatanın da çok sevildiğini hatırlayacak olursak çikolata seven bayanlara aşkı ifade eden kalpli bir kutu içerisinde çikolata hediye etmek tercihleriniz arasında olabilir.

Sevgililer gününde erkekler için hediye seçimi neler olabilir

Biraz da 14 şubat sevgililer gününde erkeklere nasıl hediyeler alınabilir ona değinelim. Erkekler için sevgililer günü hediyesi seçimi bayanlara nazaran biraz daha kolay diyebiliriz. Mesela şık bir kol saati. Şimdilerde gelişen teknolojiyle beraber kol saatleri içerisine özel fotoğraflar konulabilmektedir. Böyle bir kol saati yaptırabilirsiniz. Ayrıca, mesleğine göre özel bir kalem, parfüm ve kazaklar da tercih edilebilir. Bir de el emeğiyle yaptığınız bir atkı veya şapka tarzı giyecekleri de hediye etmeyi düşünebilirsiniz. El emeğinizle onun için bir hediye hazırlamanız erkekleri çok etkileyen bir şeydir ve sevdiğiniz kişinin hoşuna gidecektir. Bunların yanı sıra takım elbiseyi seven biriyse şık kol düğmeleri, son zamanlarda istediği bir film varsa onun DVD’sini almak veya ikinize özel fotoğraflarınızın olduğu kupalar, kıyafetler ya da yastıklar da küçük ama sevimli ve mutluluk verici hediyelerdir. Bunlar sevgililer gününde sevgiliye alınabilecek hediyelerden ve yüzlerce seçenekten sadece bir tutamı aslında… Elbette sevdiklerimiz bizim için çok özeller ve tek bir günle mutlu edeceğimiz insanlar değiller. O yüzden eşime, sevgilime ‘sevgililer gününde ne almalıyım’, ‘hangi hediyeyi seçmeliyim’, ‘en çok hangi hediyeyi beğenir’ gibi endişeler taşımayın lütfen. Zaten sevdiklerinizi biraz olsun tanıyorsanız onlara uygun bir hediye mutlaka bulursunuz. Önemli olan onu düşündüğünüzü kendisine göstermek ve bir kere daha ona sevginizi gösterecek küçük bir hediyeyle yüzüne tebessüm kondurabilmektir. 14 şubat olmasa da 15 şubat olur, ya da başka bir gün olur. Bir gün önce ya da bir hafta sonra da olabilir. Mühim olan bu tür vesilelerle birbirini mutlu etmeye çalışmaktır.

Sevgililer Gününde Ne Satılır Özel Ürünlerimi Nasıl Satarım

Bir Önceki Yazı

Özel Tasarım Ürünlerin Satışları – Tasarım Ürünlerimi Satmak istiyorum

Bir Sonraki Yazı

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş yap/kaydol