0

İnstagramda evden satış yapılabilecek ürünler nelerdir?

Haberleşmenin en popüler yöntemi olan internet daha pek çok şeyde sıralamayı birinciliğe yükseltecek gibi duruyor. Eskiden tatlı sert pazarlıklarla yapılan alışveriş yerini indirim kuponlarını, sezon fırsatlarını beklediğimiz internetteki alışveriş sitelerine bırakmış durumda. Yorulmak istemeyen, büyük şehirlerde trafik sıkıntısı çekmekten kaçan ve zamandan tasarruf etmek isteyen herkesin tercihi internette alışveriş ile ortak paydada buluşuyor. İnternette pek çok markanın kurumsal web sitesi mevcut iken her geçen gün yeni alışveriş platformları yükselişe geçiyor. Neredeyse hepimizin severek kullandığı İnstagram da bu yeni alışveriş platformlarından birisi. Fotoğraf, video paylaşımının yanında canlı yayın seçeneğini üyelerine sunması ile gözde olmuş durumda. Peki, İnstagramda evden satış yapılabilecek ürünler nelerdir diye soracak olursanız bu sorunun cevabı hem becerinize hem de keyfinize göre değişebilir. Fakat kimsenin yapamayacağı şeyler değildir, etraflıca araştırmanız ve sabrınız ile birçok satış ürünü keşfedebilirsiniz.

İnstagramda butik kurabiye satmak

İster ev hanımı olun ister bir çalışan, instagramda butik kurabiye satmak erkek kadın demeden mutfakla arası iyi olan herkesin deneyebileceği bir satış çeşididir. Öncelikle yapmanız gereken internetten veya varsa oturduğunuz yerdeki toptancı mağazalarından kurabiye yapımında kullanacağız malzemeleri temin etmek. Bunlar en başta un, şeker gibi temel gıdalar olmakla beraber kurabiye kalıpları, kurabiye şekillendiricileri, yine kurabiyeyi süslerken kullanacağınız şeker hamurları olarak sıralanmaktadır. Butik kurabiye satarken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. Bu kurabiyeleri satın almak isteyen herkes neredeyse doğum günü, sevgililer günü ve ya bebek partilerinde ikram etmek için talepte bulunmaktadırlar. Bu yüzden teslim tarihiniz çok önem taşımakta. Mümkünse iş planınız iyi oluşturun ve gerekli zamanlarda yanınıza yardımcı çağırın. Emin olun yardımcınız kurabiye yaparken keyif alacak.

İnstagramda gelin çiçeği ve saç aksesuarı satmak

Yazın her düğününde veya nikâhında gelinlerin kullandıkları aksesuarlar dikkatinizi çekmiştir. Rengârenk çiçeklerle, ışıltılı boncuklarla veya kurdelelerle süslenmiş gelin saçı aksesuarları ve birbirinden güzel her zevke hitap eden ister kır çiçekleri ister beyaz zambaklar. Ayrıca tıpkı düğünden önce gerçekleşen her törende olduğu gibi gelin ile damadın uyumunu sağlamak için yine düğünde de bu aksesuarla uygun damat yakalıkları. Her birini toptancılardan sağladığınız ürünlerle yapmanız mümkün. Tıpkı butik kurabiyede olduğu gibi instagramda gelin çiçeği ve saç aksesuarı satmak için de teslim tarihlerine oldukça dikkat etmeniz hem müşterilerinizi memnun etmek adına hem de sizi ön plana çıkaran bir satıcı yapmak için önem taşıyor.

İnstagramda el yapımı oyuncak satmak

Kendinizden daha çok düşündüğünüz biri varsa o da hiç şüphesiz çocuklarınızdır. Hangi dil ya da ırk olursa olsun çocukların da vazgeçemediği tek şey oyuncaklar! Maalesef son yıllarda sanayinin gelişimi kolaylıklar getirse de zararlı maddeleri de en kıymetlilerimizin önüne kadar getirmiş oldu. Böyle bir zamanda aileler çocuklarına oyuncak seçerken çok dikkatli ve özenli davranmak istiyorlar. Siz de bu duruma katkı sağlamak için instagramda el yapımı oyuncak satmak fikrini düşünebilirsiniz. Plastik olmayan kanserojen madde içermeyen organik kumaşlarla bez bebekler dikebilirsiniz. Bunun yanında son dönemlerde yine popüler olan keçe çocuk kitaplarını kolayca yapabilirsiniz. Doğa figürleri, sayılar gibi pek çok öğrenilmesi gereken ögeyi çocuklar hem severek hem de zarar görmeden oynayabilirler. Keçe kitabında renk renk yapıştırmalı ağaçlar kesebilir, ulaşım araçlarını en basit şekilde sunmanız yeterli olacağından kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Yazar: Esra Y.

ürün görseli

iPhone X

9

The best iPhone I’ve ever used and one of the most exciting phones of 2017. People will baulk at the price and make silly jokes about the notch, but if you’re happy to spend then you won’t be disappointed.

Pros
  • Stunning screen
  • Much-improved telephoto camera
  • The best-looking iPhone ever
  • Impressive battery life
  • Face ID is so much better than a fingerprint sensor
Cons
  • Software needs more optimisation for the taller display and notch
  • No fast-charging plug included
  • Very expensive

İkinci El Cep Telefonu Satışı Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir Önceki Yazı

İnstagramda En Çok Satılan Ürünler ve En Beğenilenler

Bir Sonraki Yazı

Bu Yazılar da Hoşuna Gidebilir

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategoriden Daha Fazla Yazı: Instagram'da Satış