SadeceOn ile Düzenli Bir Online Gelir Modeli

Dış kaynaklı (outsource) mikro hizmetlerin iyice yaygınlaştığı web dünyasında bugün Sadeceon.com’u duymamış birini bulmak zor. Online kazanç yolunda bir adım atmak istiyorsanız, bundan daha kolay bir adım olamazdı herhalde. Gerek çevrimiçi (online) gerekse çevrimdışı (offline) dünyadan işlerini sürdüren binlerce kişi ve kurumlar artık SadeceOn platformundaki çok çeşitli hizmetlerden faydalanıyorlar. Önce büyük bir ivme yakalayıp ardından da tam bir patlama yaşayan SadeceOn’un en önemli avantajı, sunulan her tür hizmet için kolay müşteri çekebilme konusundaki kabiliyeti. Böylece büyük ya da küçük herhangi bir yeteneğiniz, ürün veya hizmetiniz varsa siz de bunu SadeceOn’un sağladığı köprü ile dijital dünyaya sunabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Evet, belki başlar başlamaz yüksek meblağlara sıçramayacaksınızdır ama belli bir müşteri memnuniyeti ve olumlu referanslar ile kısa sürelerde önemli bir gelir akışı sağlayabileceğiniz de aşikar. Düzenli ve sürdürülebilir bir kazanç elde etmek için tek ihtiyacınız kararlı ve istikrarlı olmak. SadeceOn’un sağladığı geniş kitlelere ulaşma imkanıyla çok hızlı bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşarak tasarımlarınızı veya farklı özel çalışmalarınızı satabilir, sosyal medya hizmetleri sunabilir, metin yazarlığı yapabilir ya da pek çok farklı konuda danışmanlık yapabilirsiniz. Sınırınız hayal gücünüzün ve yeteneklerinizin eriştiği yerdir.

SadeceOn.com Satış Yapma Rehberi

SadeceOn.com’da yetenek oluşturup 11 farklı ana kategoride anında satış yapmaya başlayabilirsiniz. Basit şekilde üyelik işlemleri gerçekleştirildikten sonra satışa başla komutuyla yeteneğinizi oluşturmanız gerekiyor. Yetenek bölümleri satışını gerçekleştireceğiniz hizmetler hakkında olacaktır. Müşteri potansiyelini belirleyecek olan yetenek oluşturma bölümünde sunacağınız tüm hizmetleri ayrıntılı şekilde anlatmalı ve yeteneğiniz hakkında bilgiler vermelisiniz. Yetenek tamamlandıktan sonra satıcı profiliniz SadeceOn.com tarafından onay sürecine girecek ve eksiklik varsa tamamlanması istenecektir. SadeceOn.com adresinde 11 farklı satış kategorisi bulunuyor:

 • Grafik Tasarım
 • Video ve Animasyon
 • Online Pazarlama
 • Yazı ve Çeviri
 • Reklamcılık
 • İş
 • Programlama ve Teknoloji
 • Müzik ve Ses
 • Eğlence
 • Yaşam Tarzı
 • Hediyeler

Bu ana başlıklar dışında satış gerçekleştirilebilecek birçok farklı alt başlık da bulunuyor.

SadeceOn Komisyon Ücreti

Satışı gerçekleştirilen tüm işlemlerde SadeceOn.com belli komisyon ücretleri talep etmektedir. Satışı gerçekleştirilen hizmetin %30’u komisyon olarak kesilir. Örneğin 10,00 TL’lik bir işte 3TL komisyon kesilirken 7,00 TL iş karşılığında sizlere gönderilir.

SadeceOn.com Satış Ekranı

Alıcı ve satıcının ortak noktada buluştuğu bir platform olan SadeceOn.com’da satın alma işleminden siparişin tamamlanmasına kadar geçen tüm süreç sipariş ekranı sayesinde takip edilecektir. Bu ekrandaki geri sayım sayacı işin teslim edileceği tarihi belli edecektir. Satışın söylenen zamanda, müşterinin istediği şekilde tamamlanmış olması gerekir. Sipariş ekranından alıcı ve satıcı iletişime geçebiliyor. Sürekli aralarında bağlantı kurarak işin hatasız şekilde ortaya çıkması başarılıyor. Satıcı hazırladığı siparişi bu ekran üzerinden teslim eder ve alıcı da siparişini yine bu ekran üzerinden alarak satış işlemini sonlandırabilir. Eğer sipariş talep ve taahhüt edilen kriterleri içermiyorsa alıcı ‘düzenleme talebinde’ bulunabilir. Düzenleme istendiği gibi olmamışsa iş sonlandırılabilir ve çözüm merkezinden yardım istenebilir.

Sipariş Tamamlandığında Alıcı Onay Vermezse Ne Olur

Satıcı tarafından sipariş eksiksiz olarak hazırlanmış ve alıcıya teslim edilmiştir. Ancak alıcı hiçbir alım işlemi gerçekleştirmiyor ve sipariş askıda kalıyor. Böyle bir durumda 3 gün süre ile bekleniyor. Bu üç günün sonunda hala hiçbir işlem yapılmıyorsa sipariş otomatikman tamamlanmış sayılır ve ödeme komisyon ücreti kesildikten sonra site hesabınıza yatırılır.

SadeceOn.com’da Para Çekme

Tamamladığınız işler sonrasında kazançlarınız otomatik olarak +5 iş günü içerisinde üyeliğinize tanımladığınız banka hesabınıza gönderilmektedir.

Güvenli Alışveriş

Risk sistemi ile çalışan SadeceOn.com adresinde sipariş verildikten sonra hizmet bedeli site tarafından yönetilen güvenli hesaba aktarılıyor. Satıcı siparişini teslim ettikten sonra alıcı onayı bekleniyor. Siparişin incelenmesi ve sonrasında onaylanması durumunda güvenli hesapta bulunan para satıcının hesabına aktarılıyor. Eğer teslim edilen iş alıcının kriterlerine uymuyorsa sipariş iptal edilir ve güvenli hesapta bulunan para hiçbir komisyon kesintisine uğramadan alıcı hesabına yönlendirilir ve başka siparişlerde kullanılmak üzere hazırda bekler.

SadeceOn.Com Mobil Uygulama

sadeceOn.com adresine bilgisayardan değil mobil uygulamalar ile her yerden ulaşabilirsiniz. Google Play ve App Store’dan indirebileceğiniz uygulama sayesinde tüm bildirimler, satış işlemleri, ödeme bilgileri ve sipariş teslimatları mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Böylece alıcı ve satıcı istediği noktadan iletişim sağlayabiliyor ve işler kesintisiz şekilde ilerliyor.

SadeceOn.com Seviyeler

Site satış yapan üyeleri için belli seviyeler belirlemiş ve bu seviyeler satış işlemlerinde kişiler için olumlu değerler üretmiştir. Bronz satıcı, gümüş satıcı ve altın satıcı olmak üzere belirlenen seviyelerde iş kalitesi, işi zamanından teslim etme, müşteriyle doğru iletişim kurma, olumlu yorum alma gibi satış başarıları ticari başarıya etkiliyor ve sitede yüksek satış oranlarına erişilmesi kolaylaşıyor. Evet, artık SadeceOn ile nasıl para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Hemen gidin, kaydolun ve hünerlerinizi sergileyip kazanmaya başlayın. Herkese bol kazançlar!

ürün görseli

Nokia 3310

10

The Nokia 3310 is a nostalgia-fueled re-release that can't do anything as well as a smartphone can, but for a low price this may suit you as a second device to take to festivals or keep in your bag for emergencies.

The Good
 • Low(ish) price
 • Fun for nostalgia
 • Strong battery life
The Bad
 • Disappointing camera
 • Only 2.5G connectivity
 • Very limited storage

E-ticarette Satışlarınızı Artırmak İçin Bazı Tüyolar

Bir Önceki Yazı

Hızlıca İnternetten Ürün Satmak için Altın Tavsiyeler

Bir Sonraki Yazı

Bu Yazılar da Hoşuna Gidebilir

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir