Özel Tasarım Ürünleri

Evde Ürettiğim Ürünlerimi Nasıl Satarım: Hobilerinizi Gelire Dönüştürün

0
Making soap at home on the countertop filled with honey, oranges and cinnamon

Evden Para Kazanmanın En Keyifli Yolu: Evde Yap İnternette Sat

Bugüne kadar ‘evden yapılabilecek işler’, ‘internet üzerinden para kazanmak’ gibi konularda sayısız önerilere rastlamış ancak gayret, zaman, maddiyat gibi çeşitli sebeplerden dolayı bu tarz bir işi düşünmemiş ya da bırakmış olabilirsiniz. İnternet sayesinde evden dışarı çıkmadan; haliyle trafik, toplu taşıma, kalabalık gibi problemlerle karşılaşmadan yapabileceğiniz birçok iş bulunuyor. Zaman ve mekan kısıtlaması olmayan bu işler arasında veri girişi, çeviri, metin, görsel, video alanlarında içerik üretimi gibi alternatifler yer alıyor. Her geçen gün artan ve internette ürün satmak için imkan tanıyan siteler ise evden para kazanma trendinin son halkası. İşte evde ürettiğim ürünlerimi nasıl satarım diyen herkes için keyifli ve faydalı öneriler.

Hobilerinizi İşe ve Paraya Dönüştürebilirsiniz

Tablo ve portre çizimi, takı tasarımı, aksesuar yapımı gibi birbirinden farklı yeteneklere ve uğraşlara sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman herhangi bir maddi beklenti içine girmeden, sadece keyif alarak yapmış olduğunuz bu işleri dilerseniz internette satışa çıkarabilir; böylece yeni bir iş ve maddi kazanç kaynağı yaratabilirsiniz. Severek yaptığınız bir işten para kazanabiliyor olmanın maddi getiri dışında sağladığı tatmin hissini de unutmamak gerekiyor. Rengarenk Amerikan servis takımları, yağlı boya tablolar, yaratıcı resim çerçeveleri, desenli çantalar, taş, boncuk ve daha pek çok farklı materyalden oluşan küpe, bileklik ve kolyeler… Aklınıza gelebilecek ve bireysel olarak üretebileceğiniz tüm işleri internette ürün satmak amacıyla kullanabilirsiniz. Ek olarak ürünlerinizi kişiye özel ve tek parça şeklinde yapabilir ya da toplu şekilde de satışa sunabilirsiniz.

Ürettiğiniz İşleri Satabileceğiniz İnternet Siteleri

Etsy: 2005 yılında kurulan ve dünya çapında el yapımı ürünlerin satıldığı en ünlü site olan etsy.com, bu konudaki en köklü ve sistemini oturtmuş oluşumların başında geliyor. 900’ün üzerinde çalışanı, 1.7 milyon aktif satıcısı ve 26 milyonun üzerindeki alıcı sayısı ile devasa bir sisteme dönüşen internet sitesinde siz de hesap açarak ürünlerinize tüm dünyadan müşteri bulabilirsiniz. Pasaj: 2009 yılında kurulan ve Etsy ile benzer bir sisteme sahip olan pasaj.com, giyimden aksesuara, porselenden cama sayısız ürünün satışını gerçekleştirebileceğiniz yerli bir platform. 29 ayrı kategorisi bulunan sitenin “Hediye Seti” özelliği sayesinde kendi ürünlerinizle beraber farklı satıcıların ürünlerini de ön plana çıkarabilirsiniz. Hobini Sat: Diğer bir yerli alternatif olan hobinisat.com, sunduğu avantajlar sayesinde sadece internette ürün satmak için değil; aynı zamanda markalaşmak için de tercih edilebilir. Yazar: Emre Sayın anahtar kelimeler: evde ürettiğim ürünlerimi nasıl satarım, hobilerinizi gelire dönüştürün, internette ürün satmak, internet üzerinden para kazanmak, evden yapılabilecek işler

Hızlıca İnternetten Ürün Satmak için Altın Tavsiyeler

Bir Önceki Yazı

İkinci El Cep Telefonu Satışı Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir Sonraki Yazı

Bu Yazılar da Hoşuna Gidebilir

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategoriden Daha Fazla Yazı: Özel Tasarım Ürünleri